Unie vydavatelů
noviny | časopisy | internet
Domácí stránka  | Tištěná média  | Členské akce

Členské akce

10. 6. 2015

12. Brunch časopisů pod názvem: Co znamená časopis v roce 2015?

Dne 9. června 2015 uspořádala Sekce časopisů Unie vydavatelů v pražském Kongresovém centru U Hájků časopisecký brunch na téma – Co znamená časopis v roce 2015?, s podtitulem – Klíčové inovace na světovém časopiseckém trhu, kterého se zúčastnilo přibližně šedesát zástupců zadavatelů reklamy, mediálních agentur a vydavatelů. Celou akci moderoval šéfredaktor časopisu Marketing Sales Media – Daniel Köppl.

24. 10. 2014

KREATIVITA? V tisku na ní záleží!

Ve čtvrtek 2. října 2014 se konala v prostorách Národní technické knihovny vernisáž k výstavě KREATIVITA? V tisku na ní záleží! Výstava, kterou v ČR pořádá Unie vydavatelů, má poukázat na skutečnost, že tisková reklama je stále velmi účinný prostředek k oslovení zákazníků, zejména pokud je kreativní. V následujících 14-ti dnech se může odborná i laická veřejnost nechat inspirovat výběrem z nejlepších prací, které byly oceněny na Cannes Lions International Festival of Creativity v letech 2011–2014. Tento festival je každoročně největší celosvětovou událostí pro všechny, které zajímá komerční komunikace a kreativita v reklamě.

22. 8. 2013

11. BRUNCH UNIE VYDAVATELŮ - SOUBOJ TITÁNŮ

Dne 22. srpna 2013 proběhl v konferenčním centru Hub jedenáctý brunch Unie vydavatelů s příznačným názvem Souboj titánů, v němž se o přízeň publika utkali zástupci tisku, televize a internetu. Tématem tohoto již tradičního diskusního setkání mediálních profesionálů, vydavatelů, reklamních zadavatelů a mediálních agentur byly komunikační efekty jednotlivých mediatypů a jejich výhody a budoucnost v rámci reklamních investic.

17. 10. 2012

10. brunch Unie vydavatelů Sekce časopisů

Dne 17. října 2012 proběhl v konferenčním centru U Hájků již desátý brunch časopisů, který je diskusní platformou pro výměnu názorů vydavatelů, zadavatelů reklamy a mediálních agentur.

14. 6. 2012

9. brunch časopisů pořádaný Sekcí časopisů Unie vydavatelů na téma Značky v zemi slev

Sekce časopisů Unie vydavatelů uspořádala 14. června 2012 v Konferenčním centru U Hájků v Praze letošní druhý a celkově devátý diskusní brunch časopisů. Téma tohoto brunche bylo Značky v zemi slev a jak už z názvu vyplývá, panelisté a účastníci diskutovali o specifickém postavení a fungování komoditních značek na českém spotřebním trhu a důsledcích těchto zvláštností pro mediální trh.

21. 3. 2012

ZMĚNY V KONZUMACI MÉDIÍ 2012 - jak se mění chování čtenářů, diváků, posluchačů

Ve středu 21. března 2012 se uskutečnil v Konferenčním centru U Hájků v Praze první brunch časopisů v roce 2012, který byl obsahově zaměřen na představení nejnovějších trendů v konzumaci

20. 10. 2011

Média a ekonomika: východiska pro rok 2012

Dne 20. října 2011 uspořádala Sekce časopisů Unie vydavatelů třetí letošní brunch časopisů, kterého se zúčastnilo 88 posluchačů. Jako tradičně se toto poslední letošní diskusní setkání vydavatelů, zadavatelů inzerce, mediálních agentur a dalších mediálních odborníků uskutečnilo se zaměřením na předpokládaný ekonomický vývoj v následujícím roce a jeho důsledky pro vývoj celého reklamního trhu i specifické důsledky pro vydavatele časopisů.

24. 6. 2011

Brunch časopisů - Interaktivní periodika

Pod názvem Interaktivní periodika s dodatkem čtečky, tablety a chytré telefony jako příležitost pro vydavatele a inzerenty proběhl dne 24. června 2011 již šestý brunch časopisů, jejichž pořádání zahájila Sekce časopisů Unie vydavatelů právě před dvěma lety.

10. 3. 2011

Brunch časopisů Mediální trendy - Mashup

Dnes 10. března 2011 dopoledne proběhl v Konferenčním centru U Hájků v Praze diskusní brunch pořádaný Sekcí časopisů Unie vydavatelů Mediální trendy - Mashup. Tématem brunche bylo seznámit účastníky s nejnovějšími trendy, které se promítají do vývoje mediálního trhu a ovlivňují činnost vydavatelů periodického tisku. Celkem dvanáct prezentátorů představilo různé aspekty vývoje trhu, ale také vyzdvihlo odlišné představy o budoucím vývoji mediálního trhu v krátkodobé a střednědobé perspektivě. V některých příspěvcích zazněla i reflexe a poučení z nedávného vývoje.

30. 9. 2010

EKONOMIKA TOUHY A FILOSOFIE REKLAMY

Třetí letošní diskusní brunch časopisů, který uspořádala Sekce časopisů Unie vydavatelů dne 30. 9. 2010 v konferenčním centru U Hájků, byl zaměřen na perspektivu vývoje reklamního trhu v roce 2011 a proběhl pod názvem Ekonomika touhy a filozofie reklamy.