Unie vydavatelů
noviny | časopisy | internet
Domácí stránka  | Deníky

Aktuality

archív >
19. 9. 2018

Konference Newsroom Summit proběhne 29. a 30. října 2018 v Oslu

Newsroom Summit je každoročním prestižním odborným setkáním šéfredaktorů a vedoucích redakčních pracovníků zpravodajských médií, které je zaměřeno na diskusi o nejnovějších trendech v oblasti zpracování zpravodajského obsahu. Na konferenci bude představena také řada případových studií o úspěšných zpravodajských projektech realizovaných v různých místech světa.

6. 6. 2018

V portugalském Estorilu začíná 70. světový kongres zpravodajských médií

Dne 6. června 2018 byl v Estorilu zahájen letošní 70. světový kongres novin a zpravodajských médií, který pořádá každoročně Světová asociace novin a vydavatelů zpravodajství WAN-IFRA. Kongres je největším a nejdůležitějším setkáním představitelů novinového průmyslu z celého světa.

30. 4. 2018

Nejlepší tiskové reklamy roku 2017 v Německu

Čím je situace na světě neklidnější, tím je pravděpodobnější, že lidé sáhnou po novinách, protože noviny jsou důvěryhodné a také velkou důvěru poskytují.

25. 4. 2018

Chicago Sun-Times nechává svou titulní stránku prázdnou, prosí tak předplatitele: Potřebujeme, abyste tu byli pro nás

Deník Chicago Sun-Times nechal v pondělí 23. 4. svoji titulní stranu prázdnou v rámci výzvy předplatitelům ve snaze zachování dlouhodobé existence své redakce.

16. 2. 2018

Světový novinový kongres přinese inspirace pro lokální vydavatele zpráv i malé a střední vydavatele

Na 70. světovém kongresu novin a zpravodajských médií, který proběhne ve dnech 6. a ž 8. června 2018 v portugalském Estorilu budou diskutována také témata, která jsou inspirující a zajímavá především pro malé, střední a lokální vydavatele.