Unie vydavatelů
noviny | časopisy | internet
1. 11. 2013  |  02:45
Domácí stránka  | Deníky

Aktuality

archív >
15. 7. 2016

Noviny ztrojnásobují efektivitu reklamních kampaní

Jak uvádí nejnovější britský výzkum, inzerenti, kteří se vrací zpět k reklamě v novinách, dosazují vyšší efektivity. Nová studie zpracovaná konzultační agenturou Benchmarketing zabývající se efektivitou, pro britskou novinovou marketingovou agenturu Newsworks vychází z 500 ekonometrických modelů a ukazuje, že reklama za použití novin celkově zvyšuje návratnost investic až trojnásobně.

11. 7. 2016

Ti, kdo si kupují nová auta, jsou nadšenci novin

Kdo si v Kanadě plánuje koupi nového automobilu, může být nejlépe dosažitelný prostřednictvím novin. Devět z deseti lidí, kteří si kupují nový vůz, jsou čtenáři novin.

7. 7. 2016

69. světový novinový kongres proběhne v Durbanu

Příští 69. světový novinový kongres, 24. světové fórum šéfredaktorů a 27 světové fórum o novinové inzerci proběhnou ve dnech 7. až 9. června 2017 v jihoafrickém Durbanu.

7. 7. 2016

Němečtí vydavatelé novin si zvolili nového prezidenta

Po 16 letech odstoupil z funkce prezidenta celoněmeckého svazu vydavatelů novin BDZV Helmut Heinen, vydavatel deníku Kölnischen/Bonner Rundschau. Dnešní valná hromada zástupců konaná v Berlíně zvolila novým prezidentem Mathiase Döpfnera, předsedu představenstva vydavatelství Axel Springer SE.

30. 6. 2016

Noviny jako pomocník při nákupech

Klasická tištěná obchodní reklama zaujímá v mediamixu německých zadavatelů reklamy ze segmentu jednotlivého prodeje špičkovou pozici. Přitom také obchod sází na šířeji rozprostraněný mediamix a investuje do nových formátů, aby se vyrovnal s měnícím se spotřebním chováním zákazníků. Ale na druhé straně tištěné reklamní formáty dosahují nejvyšší návratnost marketingových investic (ROI), jak ukazuje studie „Marketingmonitor Handel 2015-2018“.