Unie vydavatelů
noviny | časopisy | internet

Aktuality

archív >
26. 6. 2019

V New Yorku byli vyhlášeni vítězové WAN-IFRA North American Digital Media 2019

Vítězové letošního ročníku soutěže WAN-IFRA North American Digital Media Awards byli vyhlášeni v noci 24. června během slavnostního ceremoniálu na konci konference Digital Media North America v New Yorku.

25. 6. 2019

FIPP a VDZ pořádají Digital China Tour Šanghaj 20. - 23. října 2019

Čína zaujímá vedoucí postavení v různých oblastech - politicky, ekonomicky i vojensky. Ale také v digitálním světě. Číňané konkurují na stejné úrovni svým americkým kolegům. V současné době Čína zahrnuje stejné množství joint venture jako Silicon Valley. Výsledek je patrný: jedna třetina…

24. 6. 2019

S ohledem na dominanci platforem se News Corp soustřeďuje na živý obsah

V rozhovoru s generálním ředitelem agentury WPP Markem Readem na festivalu Cannes Lions představil Lachlan Murdoch svůj zájem o naléhavé mediální záležitosti, včetně vztahu mezi vydavateli a platformami, o krizi dezinformací a o to, kde dojde k růstu reklamy v příštích několika let.

21. 6. 2019

Prázdné noviny vyhrály cenu Grand Prix v kategorii Print and Publishing na reklamním festivalu v Cannes

Kampaň reklamní agentury Impact BBDO Dubaj použila prázdné noviny k tomu, aby sdělila politické poselství k situaci v Libanonu. Prázdné vydání libanonských novin An-Nahar získalo ocenění Grand Prix v kategorii Print and Publishing na festivalu kreativity v Cannes.