Unie vydavatelů
noviny | časopisy | internet

Aktuality

archív >
25. 6. 2019

FIPP a VDZ pořádají Digital China Tour Šanghaj 20. - 23. října 2019

Čína zaujímá vedoucí postavení v různých oblastech - politicky, ekonomicky i vojensky. Ale také v digitálním světě. Číňané konkurují na stejné úrovni svým americkým kolegům. V současné době Čína zahrnuje stejné množství joint venture jako Silicon Valley. Výsledek je patrný: jedna třetina…

24. 6. 2019

S ohledem na dominanci platforem se News Corp soustřeďuje na živý obsah

V rozhovoru s generálním ředitelem agentury WPP Markem Readem na festivalu Cannes Lions představil Lachlan Murdoch svůj zájem o naléhavé mediální záležitosti, včetně vztahu mezi vydavateli a platformami, o krizi dezinformací a o to, kde dojde k růstu reklamy v příštích několika let.

21. 6. 2019

Prázdné noviny vyhrály cenu Grand Prix v kategorii Print and Publishing na reklamním festivalu v Cannes

Kampaň reklamní agentury Impact BBDO Dubaj použila prázdné noviny k tomu, aby sdělila politické poselství k situaci v Libanonu. Prázdné vydání libanonských novin An-Nahar získalo ocenění Grand Prix v kategorii Print and Publishing na festivalu kreativity v Cannes.

19. 6. 2019

Co bude znamenat Libra, nová kryptoměna Facebooku, pro zpravodajská média?

Facebook představil svou novou kryptografii Libra, která bude oficiálně zahájena v roce 2020, a to jako způsob, jak v celém světě ušetřit, posílat a utrácet peníze mimo banky. Pro některé je to také obrovská síla, kterou si přisvojila už tak nesmírně silná společnost (a spousta dalších silných…

19. 6. 2019

Nelegální internetová služba byla zablokována v Dánsku

V pondělí 17. června dánský soud ve Frederiksbergu nařídil zablokování internetové služby, která nelegálně kopírovala články z dánských zpravodajských médií a vydělala na tom prostřednictvím reklamy.