Unie vydavatelů
noviny | časopisy | internet

Aktuality

archív >
28. 6. 2016

(R)evolution of Europe´s Press – termín konání se blíží

Jak už jsme dříve informovali, proběhne 1. července 2016 v polské Wroclawi konference (R)EVOLUTION OF EUROPE´s PRESS pořádaná polskou asociací vydavatelů IWP, EMMA a aliancí dalších organizací novinářů a vydavatelů, mezi něž patří také Unie vydavatelů.

28. 6. 2016

Výdělečný model Adblock Plus byl německým soudem shledán nezákonným

Německý soud podal v pátek pomocnou ruku vydavatelství Axel Springer – domovskému vydavatelství titulů Business Insider, Bild a Die Welt – v boji proti blokátorům inzerce, které si mohou uživatelé nainstalovat na svých počítačích nebo mobilních zařízeních, aby zabránili zobrazování reklamy.

27. 6. 2016

Program a priority slovenského předsednictví EU a program předsednického Tria

Od 1. července 2016 bude Slovensko předsedat Radě Evropské unie. Detailní program a priority slovenského předsednictví byly zveřejněny, a ještě musí být tento měsíc oficiálně schváleny slovenskou vládou.

26. 6. 2016

Ekonomický měsíčník Profit z vydavatelství Mladá fronta vychází v nové podobě

Vydavatelství Mladá fronta a divize Euro připravily další novinku v podobě změny grafické i obsahové podoby ekonomického měsíčníku Profit, který má podtitul Příběh vašeho úspěchu. S novou podobou tištěného Profitu přichází na online trh také zcela nový web Profit.cz. Web je rovněž zaměřený…

24. 6. 2016

Britské noviny spojují své síly v reklamní kampani

Šest hlavních britských vydavatelů spojuje své síly v reklamní kampani, která bude probíhat napříč jejich 18 tituly, a která si klade za cíl lidem připomenout jedinečnou roli novin pro inzerenty, čtenáře i společnost.