Unie vydavatelů
noviny | časopisy | internet
Domácí stránka  | Časopisy

Aktuality

archív >
16. 4. 2018

60 procent čtenářů si loni vybavilo danou reklamu v tištěných médiích

Dne 13. 4. 2018 proběhl seminář určený pro pracovníky vydavatelů a mediálních agentur, který uspořádala agentura GfK Czech a Unie vydavatelů k bližšímu seznámení uživatelů s výzkumem StarchMetrix a možnostmi jeho využití v obchodní praxi vydavatelů a mediálních agentur. Seminář je také příležitostí připomenout některé základní poznatky výzkumu a vývoj hlavních ukazatelů efektivity tiskové reklamy v časopisech, který ukazuje, že zájem o tiskovou inzerci ze strany čtenářů tisku neklesá.

20. 10. 2017

Prezentace ze 41. světového kongresu časopisů FIPP jsou již k dispozici

Ve dnech 9. až 11. října 2017 proběhl v Londýně 41. světový kongres časopisů, na němž vystoupila přibližně stovka významných řečníků, kteří hovořili o nových trendech a úspěšných praktikách aplikovaných v odvětví vydávání časopisů a dalších oborech v různých částech světa.

19. 9. 2017

Odpověď vydavatelství G+J na současné výzvy

Jako jedno z předních evropských vydavatelství prochází Gruner + Jahr obdobím významného přechodu. Julia Jäkel, generální ředitelka, uvádí, jak to podnik dosud dokázal a načrtává cestu do budoucna, ve svém rozhovoru s reportérem FIPP Jonem Watkinsem před 41. světovým kongresem FIPP, kde vystoupí jako mluvčí.

5. 9. 2017

Strategie nového CEO vydavatelství Hearst pro úspěch

James Wildman se stal CEO vydavatelství Hearst v dubnu tohoto roku a nyní se vyjádřil ke svým jasným plánům, jak bude řídit podnikání společnosti dál. V následujícím článku se hovoří o kulturních změnách, generování příjmů a budoucnosti vydavatelského odvětví.

9. 8. 2017

Zahájena registrace účastníků na Digital Innovators Summit 2018

Mezinárodní asociace vydavatelů časopisů FIPP spolu s německou asociací vydavatelů časopisů VDZ zahájili registraci zájemců o účast na nejvýznamnějším světovém meetingu digitálních inovátorů v časopiseckém odvětví Digital Innovators Summit, který se koná každoročně v Berlíně. Příští, jedenáctý ročník kongresu proběhne ve dnech 19. a 20. března 2018.